wtorek, 12 maja 2015

Codzienność........

Dzisiaj miałam w miarę spokojny dzień, maluch najadał się i trochę sobie pospał. W związku z tym postanowiłam ten czas wykorzystać maksymalnie, między innymi zrobiłam miód z mniszka lekarskiego, okazało się, że na moim nieogarniętym podwóreczku jest go mnóstwo, aż żal nie skorzystać :), zrobiłam sery, wygoniłam kozy na trawkę i trochę ogarnęłam przyszły ogródek ziołowy. Poprzedni właściciel zostawił tutaj mnóstwo kwiatów chaotycznie posadzonych, nie wiem kiedy to wszystko ogarnę ufff. Cała robota stoi w miejscu, zostaje trochę soboty jak mi ktoś z małym posiedzi, nie mówię, że mnie nie cieszy czas spędzany z dzieckiem, uwielbiam tego małego gadateusza, ale jak wyjdę przed dom to mnie krew jasna zalewa.
Nawet udało mi się trochę fotek dzisiaj zrobić :)Wacek i dziewczynkiStudnia, a za studnią chaszcze, planuję tam zrobić kącik leśny, jest tam sporo ładnych sosen, posadziłam w głębi aronię i żurawinę.Początek ogródka ziołowegoSłodki wyrób z mniszka.2 komentarze:

  1. Jednak wieś, to wieś. Cudownie u Ciebie, aż miło popatrzeć :)

    OdpowiedzUsuń

Wiosna za nami

W tym roku pięknie mi wszystko kwitło, forsycja, róże, jaśminowce, wiesiołki, bez czarny i lilaki, drzewka owocowe obrodziły. Z braku czasu ...